#Ciekawostki

Porady dotyczące organizacji łazienki lub pokoju wypoczynkowego

Porady dotyczące organizacji łazienki lub pokoju wypoczynkowego

Jeśli masz małą łazienkę lub komfortowy pokój, może być trudno znaleźć miejsce na wszystkie kosmetyki. Wisząca półka to świetny sposób na przechowywanie kosmetyków, abyś miał do nich szybki i łatwy dostęp. Możesz również kupić pojemniki peva, aby umieścić je w pokoju wypoczynkowym. Możesz mieszać i dopasowywać te pojemniki, aby wyglądały schludnie i były zorganizowane. Możesz również użyć tkanych koszyków do przechowywania papieru toaletowego. Oto kilka wskazówek, które sprawią, że Twoja łazienka lub pokój wypoczynkowy będą wyglądać schludnie:

Prezentujemy Państwu treść opracowaną z udziałem twoja-budowa.com.pl

CR

Filipiny mają ciekawy sposób na wykorzystanie łazienki. Nazywa się to Comfort Room, czyli w skrócie CR. W przeciwieństwie do tradycyjnej amerykańskiej łazienki, CR nie ma siedzeń, a miska ustępowa siedzi na podłodze. CR jest zwykle droższy niż podstawowy pokój, ale ma kilka miłych cech. Dla tych, którzy chcą wydać więcej, CR może być dla Ciebie.

Po pierwsze, nie tylko ważne jest, aby móc korzystać z CR. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, musisz wziąć pod uwagę przestrzeń. Wiele toalet jest zbyt wąskich lub nie posiada podjazdu, który pomieściłby wózek inwalidzki. Z tego powodu należy wziąć pod uwagę komfort osób, które korzystają z wózków inwalidzkich i innych urządzeń mobilnych. Ponadto ważne jest, aby przy wyborze toalety zwracać uwagę na dostępność i komfort.

Na Filipinach zamiast „rest room” używa się comfort room. Jest to preferowane określenie w tym kraju, ale nie jest powszechnie stosowane w pozostałych częściach Wielkiej Brytanii czy Anglii. Zwrot „rest room” jest używany w Ameryce i innych częściach świata, choć głównie w kontekście Filipin. Różnica w terminologii może wynikać z faktu, że CR bathroom jest jednoznaczne w użyciu, ale termin ten ma wiele konotacji.

CRs

Jeśli chcesz być bezpieczny, upewnij się, że korzystasz z CR. Chociaż wiele CR zapewnia chusteczki, inne mogą ich nie zapewniać, więc ważne jest, aby przynieść własne. CR to także dobre miejsce na praktykę właściwego mycia rąk. Używanie mydła i mycie rąk po skorzystaniu z nich zmniejszy ryzyko zarażenia się chorobą od bakterii znajdujących się na desce klozetowej. Dobre CR powinno również zapewnić umywalkę i mydło.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *