#Najnowsze

Elementy łazienki w SketchUp – jak zrobić model 3D

Czy bezpiecznie jest się kąpać po cesarskim cięciu?

Jedną z najważniejszych części SketchUp jest łazienka, więc jeśli pracujesz nad nowym projektem łazienki, będziesz musiał upewnić się, że masz odpowiednie komponenty z magazynu 3d. Ten artykuł przejdzie przez niektóre z komponentów, które można uzyskać w magazynie 3d, a także da ci szybki przewodnik po tym, jak zrobić model 3d. Ten artykuł został napisany dla tych, którzy są nowi w SketchUp i są zainteresowani dodaniem niektórych komponentów do projektu.

SketchUp komponenty magazyn 3d

Dla użytkowników programu SketchUp dostęp do Magazynu 3D to pestka. Możesz przeglądać i pobierać modele z 3D Warehouse, ogromnego repozytorium modeli 3D i komponentów. Najlepsze w 3D Warehouse jest to, że stale się rozwija i dodaje nowe treści, więc na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Znajdziesz tam model dla niemal każdego zastosowania i każdego projektu, więc łatwo znajdziesz ten właściwy dla swojego projektu.

Niezależnie od tego, czy chcesz odtworzyć łazienkę od podstaw, czy wykorzystać istniejący wcześniej model, SketchUp ma do wyboru ogromną bibliotekę akcesoriów kąpielowych. Na przykład możesz zaimportować do swojego modelu SketchUp – Basin Vanity, – Bathroom Sink with Cabinet, – Bath Towel i – Bathtub. Możesz również użyć SketchUp – Double Sink with Mirror.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *