#Aktualności

Jak sfinansować remont łazienki

Jak sfinansować remont łazienki

Jeśli chcesz wyremontować swoją łazienkę, ale nie jesteś pewien, jak za to zapłacić, możesz znaleźć pomoc u internetowych pożyczkodawców. Mogą oni pomóc Ci uzyskać pożyczkę na remont łazienki za 0% odsetek. Proces jest prosty i możesz nawet ubiegać się o zabezpieczoną pożyczkę, aby uzyskać pieniądze potrzebne na remont łazienki. Następnie musisz zdecydować, czy chcesz kontynuować wniosek o pożyczkę, czy nie. Zostanie przeprowadzona twarda kontrola kredytowa i ostateczna weryfikacja. Następnie będziesz zobowiązany do podpisania umowy pożyczki z pożyczkodawcą. Gotówka znajdzie się na Twoim koncie w ciągu kilku dni.

Homebase

Plan finansowania 0% Homebase bathroom oferuje szereg funkcji, które mogą być dla Ciebie ważne. Oferuje 0% APR i brak depozytu. Daje Ci również 14 dni na anulowanie umowy, jeśli Ci się nie podoba. Możesz również rozłożyć płatność na okres siedmiu lat. Możesz również wybrać jeden z trzech planów płatności z różnymi warunkami, w tym Kup Teraz, Zapłać Później i 0% APR. Z planem finansowym Homebase, możesz zapłacić już PS500 i rozłożyć koszty na okres trzech lat.

Plan finansowy Homebase oferuje do dwóch lat nieoprocentowanego kredytu przy zamówieniach od PS250 do PS15,000, a koszt możesz rozłożyć na okres od sześciu do 36 miesięcy. Możesz również wybrać jeden z trzech planów finansowych dla nowej łazienki, w tym linię Victoria Plum. Jeśli zdecydujesz się na plan finansowy Victoria Plum, możesz spłacić cały projekt w okresie od sześciu do 36 miesięcy. Otrzymasz również 0% APR.

Wickes

Jeśli szukasz nowej łazienki, ale nie możesz sobie pozwolić na pokrycie wszystkich kosztów, możesz skorzystać z planu finansowego 0% Wickes, aby rozłożyć koszty zakupu na kilka miesięcy. Program finansowania jest dostępny zarówno dla zakupów w salonie, jak i tych zakupionych za pośrednictwem firmowych usług instalacyjnych „Dry Fit” i „Tiling & Flooring”. Obie opcje finansowania wymagają 10% depozytu. Mogą Państwo również wybrać rozłożenie kosztów na dłuższy okres czasu.

Pierwszym krokiem jest wizyta w salonie wystawowym w celu omówienia wymagań projektowych. Możesz odwiedzić salon osobiście lub wybrać salon online. Podczas wizyty w showroomie należy wykonać pomiary swojej łazienki oraz wszelkie inne inspiracje, które posiadasz. Następnie doradca-ekspert sporządzi projekt 3D Twojej łazienki. To pomoże Ci zwizualizować Twoją nową łazienkę, zanim jeszcze zaczniesz. Jeśli kupujesz swoją łazienkę online, możesz również zapisać swój projekt w pliku PDF i podzielić się nim z wybranym hydraulikiem.

Pożyczki RenoFi

Jednym z najlepszych sposobów na sfinansowanie Twojej nowej łazienki jest uzyskanie pożyczki Home Equity. W przeciwieństwie do tradycyjnego kredytu hipotecznego, pożyczka mieszkaniowa pozwoli Ci pożyczyć do 80% wartości Twojego domu po zakończeniu remontu. Ta pożyczka zapewni Ci fundusze potrzebne do projektu i pomoże Ci negocjować z wykonawcą. Jeśli myślisz o remodelingu łazienki, ale nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, możesz uzyskać RenoFi Loan na finansowanie zerowe łazienki.

Jeśli szukasz pożyczki na dom, powinieneś pamiętać, że będziesz potrzebował co najmniej 20% kapitału własnego w swoim domu, aby zakwalifikować się do pożyczki na dom. Wielu pożyczkodawców udzieli Ci tego typu pożyczki z niewiarygodnie niskim oprocentowaniem, ale należy pamiętać, że jeśli nie wywiążesz się z umowy pożyczki, Twój dom może zostać przejęty. Co gorsza, pożyczka pod zastaw domu może nie być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Kredyt bezodsetkowy

Jeśli myślisz o remoncie łazienki, ale nie jesteś pewien od czego zacząć, rozważ skorzystanie z kredytu bezodsetkowego. Ten rodzaj finansowania pozwala na zakup łazienki na kredyt, a następnie spłacić go w równych płatności w okresie dziesięciu miesięcy. Pozwala to również na wpłacenie depozytu, jeśli chcesz. Możesz również być w stanie spłacić saldo łazienki w mniejszych miesięcznych ratach.

Wielu sprzedawców oferuje elastyczne plany finansowe, więc warto się rozejrzeć. Większość sprzedawców łazienek oferuje różne oferty finansowe, dlatego ważne jest, aby je porównać. Istnieją trzy główne rodzaje ofert finansowych: kredyt bez odsetek, kup teraz, zapłać później i standardowy kredyt oprocentowany. Aby lepiej zrozumieć, co jest dostępne, sprawdź warunki każdej z nich.

Pożyczka osobista

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na przebudowę łazienki, pożyczka osobista jest doskonałą opcją. Według badania przeprowadzonego przez LendingTree, 26% respondentów skorzystało z osobistych pożyczek na przebudowę łazienki. Pożyczki osobiste są zazwyczaj niezabezpieczone i mają stałą stopę procentową, więc będziesz dokładnie wiedział, jak długo będziesz musiał je spłacać. Mogą one również pomóc w pokryciu innych wydatków, takich jak zakup mebli i urządzeń. Jest to znacznie bardziej elastyczna opcja finansowania niż pożyczka pod zastaw domu.

Można również zdecydować się na kartę kredytową. Około 170 milionów Amerykanów posiada co najmniej jedną kartę kredytową, która pozwala im na dokonywanie dużych zakupów i spłacanie ich później. Wiele osób posiada już kartę kredytową, więc użycie jej do zapłacenia za przebudowę łazienki może być wygodne. Pożyczka osobista jest również doskonałą opcją, ponieważ nie będziesz musiał się martwić o utratę domu. Jednak powinieneś być świadomy ryzyka.

Pożyczka budowlana

Kiedy zdecydujesz się na przebudowę łazienki, możesz wziąć pożyczkę budowlaną. Pożyczki te mogą być wykorzystane na prawie wszystko. Jednak możesz mieć trudności z uzyskaniem zatwierdzenia, jeśli masz słabą ocenę kredytową lub masz niestabilne dochody. Aby upewnić się, że będziesz w stanie dokonać płatności na czas, użyj kalkulatora pożyczek osobistych, aby określić miesięczną kwotę płatności. W razie potrzeby można również zaciągnąć linię kredytową.

Pożyczka osobista zaoferuje Ci niewielką kwotę pieniędzy, ale musisz wziąć pod uwagę swoją ocenę kredytową, dochody i inne długi. Podczas gdy pożyczki osobiste są dobre dla mniejszych projektów, nie są dobrą opcją dla większych projektów. Karty kredytowe są drogie i nie zapewniają wystarczającej elastyczności dla większości projektów remontowych. Również limity na kartach kredytowych utrudniają pożyczanie większych kwot. Jeśli masz złą zdolność kredytową, możesz być zmuszony do płacenia wyższej stopy procentowej, jeśli masz niską ocenę kredytową.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *