#Najnowsze

Znajdź najbliższy salon łazienkowy

Bathrooms 4U chce zatrudnić 70 nowych osób

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz zrobić zakupy nowych wanien i pryszniców w największych salonach łazienkowych w kraju. Oto kilka miejsc, które oferują najnowsze projekty łazienek. Na przykład w Nowym Jorku możesz udać się do salonów Hastings i DecorPlanet. Na przykład w dzielnicy Flatiron można odwiedzić salon DecorPlanet Manhattan Showroom, który znajduje się przy West 21st St. między 5th i 6th Avenues. Jest to jeden z największych salonów w okolicy, z przyjaznymi ekspertami od hydrauliki i dużym wyborem produktów. Można też odwiedzić firmę Drummonds, która niedawno otworzyła swój pierwszy amerykański salon w Nowym Jorku. Można tu zobaczyć ich asortyment umywalek i wanien, a także ich najnowszą współpracę z Martinem Brudnizkim.

Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym wspolnota-mieszkaniowa.pl

Melbourne’s KOHLER Signature Store

A KOHLER Signature Store to sklep z artykułami wyposażenia wnętrz z innowacyjnym, kreatywnym podejściem do projektowania i wystroju. Nazwa sklepu pochodzi od marki Kohler, która znana jest z wysokiej jakości armatury łazienkowej i pryszniców. Sklep znajduje się w Shoppes at Potomac Corner, małym placu handlowym przy autostradzie 7. Sklep znajduje się w tym samym kompleksie co SouvlakiBar, nadchodzący TeaDM Lounge i nadchodzący YamaChen’s Sushi House.

Adelaide’s Ferguson Bath & Lighting Galleries

The Ferguson Bath & Lighting Galleries ma zostać otwarty w czwartek na 181 W. Dunbar Cave Road. W ramach obchodów nowego przedsięwzięcia, będą one posiadać wielkie wydarzenie otwarcia. Impreza będzie zawierać catering i parking valet. Firma zachowała wszystkich swoich poprzednich pracowników i teraz rozprzestrzenia się 12,000 stóp kwadratowych. Aby było jeszcze lepiej, wszyscy pracownicy to doświadczeni weterani branży, którzy pomogą Ci podjąć właściwe decyzje.

W salonach Ferguson znajdują się najlepsze marki w zakresie hydrauliki, kuchni i urządzeń. Oprócz oferowania najnowszych produktów, doświadczeni pracownicy pomogą Ci zaplanować budżet, wybrać odpowiednie materiały i zainstalować je prawidłowo. W tych salonach znajdują się również działające kuchnie i urządzenia, więc można doświadczyć, jak działają osobiście. Oprócz opraw oświetleniowych, znajdziesz tu doskonałe urządzenia i armaturę, które dopełnią Twój remont.

Nowojorski salon łazienkowy Hastings

Salon łazienkowy Hastings w Nowym Jorku oferuje szeroką gamę produktów, w tym współczesne europejskie produkty łazienkowe. W ofercie sklepu znajduje się nowa kolekcja Onda, w skład której wchodzą pełne krągłości wanny, umywalki, szafki i lustra. Kolekcja ta została stworzona przez niemiecką firmę projektową Duravit. Hastings Tile & Bath jest częścią budynku A&D, który zajmuje powierzchnię 800 metrów kwadratowych.

Kolekcja Hastings Tile & Bath od ponad 125 lat dostarcza produkty architektoniczne dla budownictwa. Firma najpierw wyrobiła sobie nazwisko dzięki kostce brukowej, ale wkrótce rozszerzyła swoją działalność o produkty do kąpieli i płytki importowane z Włoch. Obecnie Hastings posiada ponad 150 dealerów w całych Stanach Zjednoczonych oraz salony wystawowe w Architects &; Designers Building w Nowym Jorku i Chicago Merchandis Mart. Produkty firmy odzwierciedlają współczesne trendy wzornicze i ponadczasowy styl.

Salon Hastings Tile & Bath jest otwarty codziennie. Showroom jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Oprócz mebli łazienkowych, Hastings właśnie dodał do swojej kolekcji włoskiej produkcji lustra. Nowe lustra inspirowane są sztuką starożytną i z pewnością zrobią wrażenie na odwiedzających. Salon jest niesamowitym miejscem, w którym można znaleźć idealne akcesoria łazienkowe dla swojego domu.

New York’s DecorPlanet

Jeśli myślisz o remodelingu swojej łazienki, możesz chcieć odwiedzić detaliczny salon wystawowy. Salon łazienkowy to miejsce, w którym możesz kupić szafki łazienkowe, szafki i akcesoria. Możesz zobaczyć wszystkie te przedmioty osobiście i zapytać sprzedawcę o wszelkie akcesoria lub dostosowania, które chcesz. W ten sposób możesz upewnić się, że otrzymujesz doskonałe produkty. Salony łazienkowe DecorPlanet w Nowym Jorku to świetne miejsce na czerpanie inspiracji.

Showroom DecorPlanet Manhattan znajduje się w dzielnicy Flatiron przy West 21st St pomiędzy Fifth i Sixth Avenues. Jest to jeden z największych salonów w okolicy, w którym można znaleźć szeroką gamę produktów. Niedawno otworzyli również w Nowym Jorku salon wystawowy marki Drummonds, która specjalizuje się w meblach i armaturze łazienkowej. Salon oferuje imponującą gamę wanien i umywalek, a także wyroby mosiężne i akcesoria łazienkowe. Można tu nawet znaleźć niektóre z nowych kolaboracji projektanta z Martinem Brudnizkim, do których należy kolekcja „Lodge”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *