#Wybór Redakcji

Wybór najlepszej farby do łazienki i kuchni

Wybór najlepszej farby do łazienki i kuchni

Wybór odpowiedniej farby do ścian łazienki i kuchni jest ważnym krokiem w renowacji domu. Istnieje kilka dostępnych opcji, takich jak Benjamin Moore, Crown, Sherwin Williams lub Dulux Easycare Washable & Tough. Farby te są droższe niż inne rodzaje, ale zapewniają trwałe wykończenie. Jednak mogą one również powodować przebarwienia i rozwój pleśni. Jeśli chcesz uniknąć problemów z farbą, należy skonsultować się z profesjonalnym renowatorem domu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który powstał przy współudziale podlogi-naturalne.pl

Benjamin Moore

Aby uzyskać piękne i trwałe wykończenie farby w łazience lub kuchni, nie szukaj dalej niż farby łazienkowe i kuchenne Benjamin Moore. Te farby są wykonane w 100% z akrylu z satynowym wykończeniem emalii, aby zapobiec pleśni i rozwoju bakterii w środowiskach o wysokiej wilgotności. Benjamin Moore łazienka i kuchnia farba jest również łatwe do zastosowania i nie wymaga wstępnego szlifowania. Aby znaleźć najlepszą farbę dla swojego domu, nie szukaj dalej niż na stronie Benjamin Moore.

Gama farb łazienkowych i kuchennych Benjamin Moore występuje w różnych kolorach i wykończeniach, z których każdy jest dopasowany do wystroju pomieszczenia. Benjamin Moore Aura Bath and Spa Paint kosztuje około 80 dolarów za galon, ale pokryje twoje ściany i sufity bardzo dobrze z mniejszą ilością warstw. Podczas gdy ty możesz być kuszony save pieniądze używać tanich farb, ja jest znacząco pamiętać że ty prawdopodobnie kończysz wydawać więcej na farbie jeżeli ono no pokrywa dobrze.

Farba Aura Bath and Spa firmy Benjamin Moore jest specjalnie zaprojektowana do łazienek i innych miejsc o wysokim poziomie wilgoci. Jej niski poziom połysku zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii i występuje w gamie matowych i satynowych wykończeń. Farby te są również na bazie wody, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia. Farby są trwałe i nie łuszczą się. Nie emitują również lotnych związków organicznych, co oznacza, że są świetne do łazienek.

Crown

Farba łazienkowa i kuchenna z serii easyclean(r) firmy Crown nie zawiera 99% rozpuszczalników i jest łatwa w czyszczeniu. Występuje w najpopularniejszych odcieniach i zapewnia długotrwałe luksusowe wykończenie. Kolejną zaletą tej farby jest to, że jest przyjazna dla osób cierpiących na astmę i alergię. Farby Crown są zaprojektowane tak, aby były odporne na plamy, wilgoć i parę, więc mogą wytrzymać rygory ruchliwej kuchni. Niezależnie od tego, czy malujesz kuchnię czy łazienkę, na pewno znajdziesz kolor, który będzie odpowiadał Twojemu gustowi i budżetowi.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, rozważ malowanie łazienek i kuchni farbą Crown Paint. Ma ona doskonałą trwałość w porównaniu ze standardową farbą i jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu. Posiada również osłonę przed pleśnią, która zapobiega powstawaniu czarnych śladów spowodowanych kondensacją. Jest również droższy niż zwykłe emulsje, więc upewnij się, że jesteś przygotowany na wydanie większej ilości pieniędzy na ten produkt. Jednak zalety farb łazienkowych i kuchennych Crown przeważą nad wadami konwencjonalnych farb.

Wybór odpowiedniej farby do domu może być trudny. Chociaż powinieneś być świadomy korzyści płynących z zastosowania farb nie wymagających konserwacji, możesz znaleźć idealny kolor dla swojego domu w Internecie. Farby do łazienki i kuchni Crown są również dostępne w różnych kolorach, więc jeśli szukasz konkretnego odcienia, powinieneś skonsultować się z profesjonalistą. Farby najlepszej jakości mają gwarancję, co oznacza, że będą służyć przez lata.

Wybierz farbę, która wytrzyma wilgoć. Farby kuchenne są zazwyczaj grubsze niż standardowe farby i nadają się dla majsterkowiczów. Możesz malować jedną warstwę na drugiej, w zależności od wykończenia, którego szukasz. Upewnij się, że wybierasz renomowaną markę. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie będzie odpryskiwać ani łuszczyć się. Jeśli wybierzesz farbę do łazienki i kuchni Crown, będziesz mieć spokój ducha wiedząc, że używasz wysokiej jakości produktu, który będzie trwał przez całe życie.

Sherwin Williams

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów farb łazienkowych i kuchennych, ale jedną z najlepszych jest Sherwin Williams. Jej farba do łazienki i kuchni zapewnia wysokie krycie, różnorodność kolorów i różne rodzaje wykończeń. Ta marka jest zalecana do stosowania w łazienkach, ponieważ jej farby są trwałe i mogą obsługiwać wilgoć i wilgotność w tych pomieszczeniach. Ponadto, jeśli chcesz poprawić wygląd swojej łazienki, rozważ półpołyskowe wykończenie farby, które może wytrzymać rygorystyczne czyszczenie.

Farba do łazienki i kuchni od Sherwin-Williams jest dostępna zarówno w formie płynnej, jak i stałej. Wersja płynna została specjalnie opracowana, aby zapobiec rozwojowi pleśni i innych zanieczyszczeń w wilgotnym środowisku. Oprócz tego, że farba kąpielowa Sherwin-Williams jest bezpieczna w użyciu w łazienkach, nadaje się również do pralni i piwnic. Niezależnie od tego, czy malujesz łazienkę czy kuchnię, najlepszą farbą do użycia jest ta, która zapewnia wykończenie odporne na pleśń.

Najlepsze farby do łazienki i kuchni będą pasować do tematu i projektu Twojego domu. Neutralne kolory są idealne dla przestrzeni łazienkowych. Mogą one być jasne lub ciemne w zależności od Twoich preferencji. Są one relaksujące i uspokajające, co czyni je popularnymi wyborami. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoja kuchnia wyglądała jak oaza czy stylowe biuro, farby łazienkowe i kuchenne Sherwin Williams zapewnią kolor, którego szukasz. Kiedy już zdecydujesz się na kolor, następnym krokiem jest wybór pomiędzy kilkoma odcieniami od różnych producentów farb.

Pokochasz długotrwałe, wodoodporne i zmywalne właściwości farb łazienkowych i kuchennych Sherwin-Williams. Możesz nawet wybrać specjalny kolor farby do swojej łazienki lub kuchni. Marka oferuje kilka unikalnych i trwałych kolorów, a Ty możesz wybierać między farbami płaskimi i półbłyszczącymi. Te ostatnie będą odporne na pleśń i inne plamy, zapewniając jednocześnie uszczelnienie ochronne przed pleśnią.

Dulux Easycare Washable & Tough

Gdy szukasz farby do łazienki lub kuchni, Dulux Easycare to świetny wybór. Farba jest odporna na wilgoć i parę wodną, a także posiada formułę odporną na pleśń. Farba ochroni Twoje ściany przed pleśnią nawet przez pięć lat. Występuje w wielu opcjach kolorystycznych, w tym Dulux Easycare Bathroom and Kitchen Matt. Możesz również wybrać produkt z certyfikatem British Standard dla dodatkowej ochrony. Matowa farba

Easycare pokrywa do 13 metrów kwadratowych z litra, więc nie będziesz musiał zużywać więcej niż jeden litr. Przed malowaniem upewnij się, że przygotowałeś powierzchnię, szlifując ją lub ścierając. W zależności od rodzaju powierzchni może być konieczne nałożenie więcej niż jednej warstwy. Do nakładania farby na powierzchnię można użyć wałka lub pędzla. Po nałożeniu farby pozostaw ją do wyschnięcia na 24 godziny.

Unikalna technologia plamoodporna Dulux Easycare oznacza, że będziesz w stanie usunąć uporczywe ślady bez uszkodzenia ścian lub podłóg. Dzięki 20-krotnie większym właściwościom plamoodpornym niż w przypadku farby Dulux Matt, ta farba utrzyma Twoją kuchnię lub łazienkę w czystości, nie uszkadzając jej powierzchni. Wykończenie plamoodporne zapobiega również przywieraniu plam z wody do powierzchni.

W przeciwieństwie do innych rodzajów farb, farba Easycare Washable & Tough do łazienki lub kuchni nie będzie się łuszczyć ani pękać. Farba jest również łatwiejsza do czyszczenia niż niektóre inne rodzaje. W porównaniu ze standardową farbą, Easycare Washable &; Tough farba do łazienki i kuchni jest 10 razy bardziej trwała niż konwencjonalne emulsje matowe i jedwabiste Dulux. Jest też 10 razy bardziej odporna na pleśń niż tradycyjne emulsje Dulux.

Crown 1829

Kolekcja 1829 Vintage Colour to wznowienie oryginalnej gamy wprowadzonej na rynek w 2000 roku. W kolekcji znajduje się 110 kolorów vintage inspirowanych różnymi okresami historycznymi, w tym renesansem i światem starożytnym. Możesz wybierać spośród wielu wykończeń, takich jak skorupa jajka, kredowa emulsja i połysk. Każde z tych wykończeń ma swój unikalny charakter i nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak łazienka czy kuchnia. Osoby, które nie chcą decydować się na konkretny kolor, mogą wybrać wykończenie 1829 Vintage Eggshell. To wykończenie jest łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do miejsc, które muszą być utrzymywane w czystości i wolne od zanieczyszczeń.

W produktach Crown easyclean(r) zastosowano technologię easy-clean, która zapewnia nietoksyczne i trwałe luksusowe wykończenie. W odróżnieniu od zwykłych farb, posiada ona również technologię Breatheasy dla osób cierpiących na alergię i astmę. Oprócz łatwości czyszczenia, farba jest również odporna na działanie pary wodnej, dlatego idealnie nadaje się do łazienek. Łatwa w czyszczeniu farba łazienkowa i kuchenna Crown dostępna jest również w gamie kolorów, które idealnie nadają się do kuchni i łazienek.

Farba ta doskonale sprawdza się również na ścianach w łazienkach, gdzie woda może pozostawać na ścianie przez wiele godzin. Może to powodować ślady po chlapaniu, a farba posiada osłonę antypleśniową, która pomaga zapobiegać powstawaniu czarnych śladów spowodowanych kondensacją. Koszt tego produktu jest droższy niż standardowe emulsje, ale jest wart swojej ceny. Farba jest łatwa do czyszczenia i nie wymaga dużej konserwacji, co czyni ją opłacalnym rozwiązaniem dla kuchni lub łazienki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *