#Najpopularniejsze

Jaki eliminator zapachów do łazienki jest dla Ciebie?

Dlaczego łazienka przychodzi raz po raz?

Jeśli jesteś zmęczony nieprzyjemnymi zapachami w swojej łazience, rozważ użycie łazienkowego eliminatora zapachów. Dostępnych jest kilka różnych rodzajów. Omówimy Poo-Pourri, Fresh Wave IAQ, odświeżacz powietrza Crown Choice Spanish Citrus i spray do toalet Muse Apothecary. Niezależnie od wybranego rodzaju, produkty te są skuteczne w eliminowaniu nieprzyjemnych zapachów w łazience. Spray zapachowy do łazienki

Poo-Pourri to skuteczny eliminator nieprzyjemnych zapachów. Jego zastrzeżona formuła wiąże brzydkie zapachy pod powierzchnią zapachu, aby utrzymać je w powietrzu. Nie będziesz musiał się martwić o ponowne spryskiwanie łazienki. Ten produkt istnieje od dziesięcioleci i jest najlepszym wyborem wśród konsumentów. Pomógł tysiącom ludzi pozbyć się brzydkich zapachów w ich domach.

Fresh Wave IAQ

Eliminator zapachów do łazienki Fresh Wave IAQ to skuteczny preparat o ciągłym uwalnianiu, który zabija cząsteczki zapachu w powietrzu. Jego nietoksyczna, biodegradowalna formuła wykorzystuje olejki roślinne do eliminacji zapachów, nie pozostawiając żadnego zapachu. Jest bezpieczny i skuteczny w przypadku różnych problemów z nieprzyjemnym zapachem. Jest również zatwierdzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska jako produkt Safer Choice.

Crown Choice Hiszpański cytrusowy odświeżacz powietrza

Jeśli szukasz eliminatora zapachów w łazience, rozważ użycie produktu wykonanego z olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. Produkty te są biodegradowalne i nie zawierają sztucznych substancji zapachowych. Ten produkt uwalnia lekki cytrusowy aromat i ma trwały zapach. Jest on również biodegradowalny, więc nie zaszkodzi środowisku. Inne opcje obejmują świece zapachowe, które mają kojące zapachy, które rozprzestrzeniają się po zapaleniu świecy. Inną opcją jest potpourri, które zawiera wszystkie naturalne składniki i może być umieszczone w dowolnym miejscu w łazience.

Spray do toalet Muse Apothecary

Ten oparty na roślinach środek do usuwania zapachów z łazienki znajduje się w dyskretnej butelce z rozpylaczem i wykorzystuje olejki eteryczne do maskowania wszelkich niepożądanych zapachów. Działa poprzez zatrzymywanie zapachów w wodzie i usuwanie ich z powietrza. Formuła jest wolna od okrucieństwa i wystarcza na 400 użyć. Może być również używany w samochodzie i sypialni. Ładnie pachnie i jest świetny na prezent, ale niektórzy mogą uznać go za zbyt męski.

Fresh Wave Gel

Fresh Wave Gel to całkowicie naturalny eliminator zapachów, który można łatwo umieścić w każdym domowym pojemniku. Żel jest nietoksyczny, działa poprzez absorbowanie cząsteczek zapachu i odparowuje, pozostawiając świeże i wolne od zapachu powietrze. Fresh Wave Gel może działać przez 60 dni, w zależności od przepływu powietrza w otoczeniu. Żel jest całkowicie nietoksyczny i zawiera naturalne olejki roślinne, które neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Biały ocet

Używanie białego octu destylowanego jako eliminatora zapachów w łazience to tanie, naturalne rozwiązanie, które można stosować tak często, jak się chce. Jest ono również bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. W przeciwieństwie do niektórych komercyjnych sprayów do usuwania zapachów, biały ocet nie ma szkodliwych substancji chemicznych. Należy jednak pamiętać, że może on być szorstki na niektórych powierzchniach. Nie powinien być stosowany na kamiennych blatach, nieuszczelnionych fugach lub roślinach domowych.

Generator ozonu OdorFree

Jednym z najbardziej popularnych na rynku eliminatorów zapachów łazienkowych jest generator ozonu OdorFree. Jego potężna chemia ozonu może zneutralizować zapachy w każdym pomieszczeniu w ciągu kilku minut, tworząc jednocześnie świeże, czyste środowisko bez zapachu. Generatory te można zaprogramować tak, aby włączały się i wyłączały w określonych odstępach czasu lub można je włączać i wyłączać ręcznie. Jeśli chcesz wyłączyć generator ozonu OdorFree, musisz odłączyć urządzenie od źródła zasilania i odczekać kilka godzin, aż ozon się rozproszy, zanim ponownie wejdziesz do pomieszczenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *