Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł? Kliknij tutaj aby dodać swoje zdjęcie!

Druk z Twojego zdjęcia

Wybierz zdjęcie:
Ładowanie fotografii...
+
-
Efekty

Podkład
Laminat
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
Kadr
Standard
Kadr
Efekty
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis materiału

Fototapeta lateksowa - syntetyczny, matowy, gładki papier lateksowy o gramaturze 212g/mkw. Matowy papier powoduje, że nie powstają odbicia refleksów świetlnych. Bardzo dobre podłoże do druku fototapet w bardzo ekonomicznej cenie. Domieszka lateksu powoduje, że papier nie kurczy się, ani nie rozciąga się, bardzo dobrze przyjmuje standardowe kleje do fototapet. Fotorealistyczna jakość druku. Bardzo dobra jakość druku w ekonomicznej cenie.

Fototapeta winylowa na podłożu papierowym (piasek) - mocne podłoże winylowe, specjalnie dedykowane do tapet. Przepuszcza parę wodną. Nadaje się także do kuchni, łazienki, SPA. Grube podłoże 300g/mkw. Odpowiednia grubość tapety umożliwia zamaskowanie większości widocznych nierówności na ścianie.

Fototapeta winylowa na podłożu fizelinowym (gładka) - najwyższej jakości tapeta winylowa na podłożu fizelinowym o gramaturze 350 g/mkw. Gładka, lub o strukturze piasku. Matowa, co powoduje ,że nie odbija refleksów świetlnych. Grube podłoże do druku maskuje nierówności ścian. Wytrzymała, bardzo dobre podłoże do aplikacji w pomieszczeniach użytku publicznego. Fotorealistyczna jakość druku. Posiada atest niepalności wg normy DIN 4102 B1.

Fototapeta o strukturze obrazu olejnego na podłożu fizelinowym - powlekany policotton o grubości 470g/m2, idealny do maskowania nierówności na ścianach. Aplikuje się go na ściany za pomocą standartowych narzędzi do kładzenia tapet, idealny do dekorowania wnętrz, fotorealistyczna jakość druku, wykończenie w połysku, szybkoschnący, odporny na zarysowania, posiada atest niepalności wg normy DIN 4102