Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł? Kliknij tutaj aby dodać swoje zdjęcie!

Tablica kredowa na wymiar

Tablica kredowa na wymiar Zobacz większe

Nowy produkt

Cena:17,80 zł

Opis produktu

Oferujemy wiele ciekawych wzorów dla dzieci. Mając taką tablice Twoje dziecko będzie mogło kreatywnie rozwijać swoje pasje rysunkowe, bawić się i uczyć.

Jedną z zalet tablic kredowych jest szybki montaż. Zmywalną folię możesz przykleić na ścianie, szafie, drzwiach, oknie. Nie trzeba wiercić i niszczyć ścian. W szybki i łatwy sposób zapewniasz wspaniałą zabawę Twojemu dziecku i sobie.

Przesyłkę dostarcza firma UPS w przeciągu 24 godzin od nadania. Wysyłamy również e-mail i sms z numerem paczki. Naklejka po wyjęciu z tuby gotowa jest od razu do montażu. Przesyłka zawiera naklejkę, instrukcję montażu oraz fakturę VAT.

WAŻNE !! Jeżeli masz pomalowaną ścianę farbą z dużą zawartością lateksu, przed przyklejeniem naklejki należy przeprowadzić próbę ponieważ podłoże pomalowane farbą lateksową może wpływać niekorzystnie na przyczepność naklejek. Farby te są tłuste i może zdarzyć się, że naklejka odpadnie. Firma Deco-Wall nie ponosi odpowiedzialności i nie uznaje reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb.