Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł? Kliknij tutaj aby dodać swoje zdjęcie!

Naklejka ścienna pod kontakt 9

Wyprzedaż! Naklejk ścienna pod kontakt 8 Zobacz większe

Nowy produkt

Cena:4,90 zł

-30%

7,00 zł brutto

Opis produktu

Naklejki ścienne, które oferuje sklep Dekorius wykonane są z samoprzylepnej folii PCV niemieckiej firmy ORACAL. Naklejki nadają się do przyklejenia na wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak: drzwi, meble, szyby oraz oczywiście ściany. Dysponujemy paletą 60 kolorów, które dostępne są w wersji matowej i błyszczącej.

Aby ułatwić aplikację naklejki pokrywamy ją specjalną folią transferową, która przenosi wszystkie elementy naklejki za jednym razem, tak aby wyglądała dokładnie jak we wzorze. Nie trzeba naklejać każdego elementu osobno. W przypadku rozmiaru powyżej 100cm x100cm aby ułatwić aplikację naklejka składa się z dwóch części. Do każdej przesyłki dołączona jest instrukcja.

Zalecamy odczekać 10-14 dni od malowania ściany zanim przykleimy naklejkę. Ściany, które zostały pomalowane farbą lateksową mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność naklejek. Zalecamy w takim przypadku zastosować naklejki welurowe które mają mocniejszy klej.

Realizujemy także zamówienia indywidualne. W tym celu prosimy o kontakt na adres biuro@dekorius.pl

Czas realizacji zamówienia na naklejki ścienne to 2-3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Każda naklejka produkowana jest zgodnie z zamówieniem klienta. Zamówienia za pobraniem realizowane są według kolejności zgłoszeń. Przybliżony czas realizacji takich zamówień to 2-3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia.