Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł? Kliknij tutaj aby dodać swoje zdjęcie!

Szablon malarski Muzyka, nuty 18

Nowy produkt

Cena:25,00 zł

Opis produktu

Produkowane przez nas szablony malarskie wykonane są ze specjalnie do tego przeznaczonej folii szablonowej. Folia ta dzięki temu, że jest samoprzylepna dokładnie przylega do powierzchni i pozwala łatwo a zarazem precyzyjnie odmalować szablon. Krawędzie są równe i nie rozmazują się a farba nie dostaje się pod szablon.

SZABLONY MALARSKIE SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNOKROTNEGO UZYTKU.

W celu ułatwienia aplikacji szablonu malarskiego pokrywamy go specjalną folią transferową, która przenosi wszystkie elementy za jednym razem, tak aby szablon wyglądał dokładnie jak we wzorze. Nie trzeba naklejać każdego elementu osobno. W przypadku rozmiaru powyżej 100cm x100cm aby ułatwić aplikację szablon składa się z dwóch części. Nie uwzględniamy reklamacji związanych z malowaniem szablonów na ścianach pomalowanych tego typu farbami. Do każdej przesyłki dołączona jest instrukcja.

Zalecamy odczekać 10-14 dni od malowania ściany zanim przykleimy i pomalujemy szablon.  Do każdego szablonu dołączona jest próbka folii do przetestowania w mało widocznym miejscu. Ściany, które zostały pomalowane farbą lateksową mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność szablonów. Zalecamy w takim przypadku zastosować naklejki welurowe które mają mocniejszy klej.

Realizujemy także zamówienia indywidualne. W tym celu prosimy o kontakt na adres biuro@dekorius.pl

Czas realizacji zamówienia na szablony malarskie to 2-3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Każdy szablon produkowany jest zgodnie z zamówieniem klienta. Zamówienia za pobraniem realizowane są według kolejności zgłoszeń. Przybliżony czas realizacji takich zamówień to 2-3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia.