Nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru lub masz własny pomysł? Kliknij tutaj aby dodać swoje zdjęcie!

Szablony malarskie

Jesteśmy firmą, która powstała z myślą o tych z Państwa, którzy chcą zadbać o niebanalny wystrój Waszych domów czy mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaproponować Państwu najwyższej jakości akcesoria dekoracyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi wysokiej jakości oryginalne i różnorodne naklejki na ścianę i inne powier...

Jesteśmy firmą, która powstała z myślą o tych z Państwa, którzy chcą zadbać o niebanalny wystrój Waszych domów czy mieszkań. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaproponować Państwu najwyższej jakości akcesoria dekoracyjne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi wysokiej jakości oryginalne i różnorodne naklejki na ścianę i inne powierzchnie, na przykład szyby. Oprócz tego chcemy zaproponować państwu wygodne w użyciu i niezwykle inspirujące szablony malarskie. Dzięki ich wykorzystaniu, można stworzyć w każdym wnętrzu jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i niebanalne dekoracje.

Proponowane przez Dekorius szablony malarskie dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szablony na ścianę w niewielkich pomieszczeniach, jak i takie, dzięki którym można ozdobić bardzo dużą powierzchnie ścienną. Ponadto wszystkie szablony zostały stworzone z wytrzymałej i elastycznej folii szablonowej, dzięki czemu użycie takiego szablonu jest niezwykle łatwe.

Aby móc zadbać o nowoczesny, zachwycający wygląd swojego mieszkania przy użyciu oferowanych przez nas szablonów malarskich, nie trzeba posiadać zdolności plastycznych. Wystarczy przykleić nasze szablony do malowania w odpowiednim, wybranym wcześniej miejscu na ścianie lub suficie. Następnie należy pokryć wybranym kolorem farby wycięty w szablonie wzór. Można to zrobić za pomocą wałka do malowania lub gąbki.

Szablony malarskie, które oddajemy w Państwa ręce charakteryzują się przede wszystkim:

- dużym wyborem różnego rodzaju oryginalnych wzorów dostosowanych do różnych pomieszczeń (np. kuchnia, sypialnia, pokój dziecka itp.);

- wysoka jakość wykonania z dbałością o każdy detal;

- łatwość w użyciu;

- atrakcyjna cena.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych wysokiej jakości szablonów malarskich oraz innych elementów dekoracyjnych.

Więcej
produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 958 elementów